Полтавська область

Оголошення

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРМАСТІЛ ПРОФІЛЬ» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами виробничого майданчика, який знаходиться за адресою: 36009, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Зіньківська, 52.
У викидах ТОВ «ТЕРМАСТІЛ ПРОФІЛЬ» (виробничий майданчик) присутня наступна забруднююча речовина: вуглеводні граничні С12 - С19 0,007385т.
Згідно звітів про проведення інвентаризації стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин рівні забруднення атмосферного повітря не перевищують граничнодопустимих концентрацій по всіх забруднюючих речовинах. Технологічні процеси характеризуються стабільністю параметрів, аварійні та залпові викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря відсутні. Опис виробництва та технологічного устаткування надані у пункті 4 "Характеристика джерел утворення забруднюючих речовин" у "Звіті по інвентаризації стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин".
Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються впродовж 30 календарних днів від дати публікації інформації Полтавською обласною державною адміністрацією за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел.: (0532) 56-02-90.