«ДЛЯ ВСІХ, ХТО ГОТОВИЙ НАВЧАТИСЯ У ШКОЛАХ ОФЛАЙН, МАЄМО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЦЮ МОЖЛИВІСТЬ», – ДМИТРО ЛУНІН

Дата: 05.08.2022 15:09

«Для всіх, хто готовий навчатися у школах офлайн, маємо забезпечити цю можливість», – Дмитро Лунін

Фото без опису Фото без опису

Про це начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зауважив під час наради з очільниками районних військових адміністрацій, яка відбулася сьогодні, 5 серпня. Проаналізували стан підготовки до освітнього процесу, обговорили проблемні моменти.

«Основне питання – безпека, тож посилено контролюємо підготовку укриттів у школах. Укотре наголошую на дотримані обов’язкових вимог – освітлення, опалення, кондиціонування, інтернет-зв’язок, вбиральні. Де є потреба й доцільність, провести ремонти укриттів», – зауважив Дмитро Лунін.

Як наголосив Дмитро Лунін, перевірки споруд – на особистому контролі голів РВА. Якщо в закладі освіти є укриття, воно має бути готове прийняти всіх учнів, персонал та відповідати визначеним вимогам. Якщо ж немає, офлайн-навчання у такій школі не починається. Безпека освітнього процесу – пріоритет.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.