У КОЛОМАЦЬКІЙ ШКОЛІ ВІДКРИЛИ НОВОЗБУДОВАНИЙ СПОРТКОМПЛЕКС

Дата: 18.10.2021 15:14

У Коломацькій школі відкрили новозбудований спорткомплекс

У Коломацькому Полтавського району запрацював критий фізкультурно-спортивний комплекс, який споруджували за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

На реалізацію цього проєкту з держбюджету вдалося залучити 10 мільйонів гривень субвенції соцекономрозвитку від народного депутата України Андрія Бобляха та 5 мільйонів із місцевого бюджету.

Раніше у Коломацькій громаді взагалі не було критих майданчиків. Юні спортсмени тренувалися на вулиці та у шкільних коридорах.  Спорткомплекс будувався з нуля, а підсобні приміщення переобладнали зі старого приміщення майстерні.

Універсальне покриття майданчика дозволяє популяризувати багато видів спорту. Взимку у спорткомплексі проводитимуть уроки фізкультури. Також працюватимуть секції з мініфутболу, настільного тенісу, шахів і шашок.