ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО МОСТІВ ЧЕРЕЗ Р. ЛАДИЖИНЕ В СЕЛІ МАЛЕ ЛАДИЖИНЕ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 12.10.2021 08:56

Триває будівництво мостів через р. Ладижине в селі Мале Ладижине Полтавського району

100 тисяч м³ насипу вже влаштовано на підходах до мостів через р.Ладижине в селі Мале Ладижине Полтавського району на автодорозі М-03 Київ-Харків. Штучні споруди знаходяться на км 365+706 автошляху.

Під мостом влаштовуються місцеві проїзди для безперешкодного доступу місцевого населення з однієї сторони на іншу. Також через річку буде влаштовано окремий пішохідний міст (ліворуч основних мостів).

В межах капітального ремонту на цій ділянці будується два нових мости (лівий та правий) по 3 прогони. Довжина мостів 63,88 м. На кожному мосту забито по 90 залізобетонних паль для влаштування фундаменту.

Роботи виконуються в межах програми Президента України Володиимира Зенленського Велике будівництво та  спільного проекту Укравтодор й World Bank Ukraine розвитку дорожньої  галузі.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області