Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекта містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки загальною площею 1,3300 га з кадастровим номером 5323085600:00:001:0027, розташованої з

Дата: 01.04.2021 06:46

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Полтавська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекта містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки загальною площею 1,3300 га з кадастровим номером 5323085600:00:001:0027, розташованої за межами населених пунктів біля с.Ряське в адміністративних межах Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області з метою індивідуального дачного будівництва»

Замовник проекту: Полтавська районна державна адміністрація.

Розпорядження №106 Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, від 25 березня 2021 року «Про розробку детального плану».

З проектом Детального плану можна ознайомитися на офіційному сайті Полтавської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій Детального плану Багмут О.А., адреса за якою можуть надсилатися пропозиції: Полтавська районна державна адміністрація, вул. Шевченка, 5, Полтава, Полтавська область, 36000

Розгляд пропозицій буде здійснюватися в термін з 01.04.2021 року по 01.05.2021 року.