Дата: 01.04.2021 06:45

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Полтавська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території власної земельної ділянки загальною площею 0,1983 га з кадастровим номером 5324086901:01:001:0032, розташованої за межами населених пунктів біля села Чорноглазівка в адміністративних межах Полтавського району Полтавської області з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки».

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися та надати пропозиції в Полтавську районну державну адміністрацію за адресою: вулиця Шевченка,5, м.Полтава, Полтавська область з 01.04.2021 каб.16 в робочий час.

Строк завершення прийому  пропозицій – 30.04.2021р.