A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Полтавська Районна Державна Адміністрація
Полтавська область, Полтавський район

Військові частини Збройних Сил України приймають на військову службу за контрактом до своїх лав всіх бажаючих та пропонують гідні умови служби.

Дата: 05.01.2021 12:12
Кількість переглядів: 112

На теперішній час у Збройних силах України є вакантні посади, як бойові так і небойові, зокрема потрібні водії, механіки, екіпажі бойових машин, санінструктори. Багато військових спеціальностей є спорідненими з цивільними, тож знайти відповідну посаду для себе зможе кожен придатний до військової служби, навіть за відсутності військового досвіду.

Стабільне грошове забезпечення. Солдат отримує від 10500 грн. в пункті постійного розташування частини, та 17000 грн. на другій і 32500 грн. на першій лініях в районі ООС.

Крім того за укладання першого контракту виплачується одноразова грошова допомога  – 18 160 грн. (8 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року). Також передбачена щорічна виплата в розмірі місячного грошового забезпечення на оздоровлення. Відпустка для військовослужбовців становить від 30 до 45 днів.

Контрактники забезпечуються речовим майном, харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати які не служили або перерва у військовій службі перевищує більше 5 років, вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а вже згодом повертаються до військової частини.

Важливо знати, що під час служби за військовослужбовцем зберігається попереднє місце роботи та середньомісячна заробітна плата.

Більше інформації щодо служби за контрактом можна отримати в Полтавському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки - адреса: м. Полтава, вул. Сінна, 14. Гаряча лінія (0532) 56-54-84. 

Телефони відповідальних осіб: 099-679-46-45, 095-527-27-46


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора