Військові частини Збройних Сил України приймають на військову службу за контрактом до своїх лав всіх бажаючих та пропонують гідні умови служби.

Дата: 05.01.2021 12:12

На теперішній час у Збройних силах України є вакантні посади, як бойові так і небойові, зокрема потрібні водії, механіки, екіпажі бойових машин, санінструктори. Багато військових спеціальностей є спорідненими з цивільними, тож знайти відповідну посаду для себе зможе кожен придатний до військової служби, навіть за відсутності військового досвіду.

Стабільне грошове забезпечення. Солдат отримує від 10500 грн. в пункті постійного розташування частини, та 17000 грн. на другій і 32500 грн. на першій лініях в районі ООС.

Крім того за укладання першого контракту виплачується одноразова грошова допомога  – 18 160 грн. (8 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року). Також передбачена щорічна виплата в розмірі місячного грошового забезпечення на оздоровлення. Відпустка для військовослужбовців становить від 30 до 45 днів.

Контрактники забезпечуються речовим майном, харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати які не служили або перерва у військовій службі перевищує більше 5 років, вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а вже згодом повертаються до військової частини.

Важливо знати, що під час служби за військовослужбовцем зберігається попереднє місце роботи та середньомісячна заробітна плата.

Більше інформації щодо служби за контрактом можна отримати в Полтавському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки - адреса: м. Полтава, вул. Сінна, 14. Гаряча лінія (0532) 56-54-84.

Телефони відповідальних осіб: 099-679-46-45, 095-527-27-46