A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Полтавська Районна Державна Адміністрація
Полтавська область, Полтавський район

Громадські обговорення

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДО ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ

 

«Детальний план території «Аеропорту-Полтава» по об'єкту «Реконструкціяаеродромного комплексу Полтавськогообласногокомунальногопідприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул. Київська, с. СупрунівкаПолтавського району Полтавськоїобласті»

 

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території «Аеропорту-Полтава» по об'єкту «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул. Київська, с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області».Розпорядження №222 Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, від 11 травня 2021 року «Про розробку детального плану» та Розпорядження № 470 Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, від 23 липня 2021 року «Про внесення змін до розпорядження голови Полтавської райдержадміністрації від 11.05.2021 №222». У відповідності до ст.1.3 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», детальний план території (ДПТ) - містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території. Проектом дана оцінка існуючого стану території. що розглядається, та передбачені : основні принципи планування території, її функціональне використання, інженерне забезпечення, організація транспортного та пішохідного руху з розміщенням місць паркування, а також комплексний благоустрій.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:Відповідно до статті 19 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”: орган місцевого самоврядування.     
  3. Передбачувальна процедура громадського обговорення, в тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: дата подання Заяви про визначення обсягу стратегичної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Полтавської районної державної адміністрації, адреса посилання: https://poltava-rda.gov.ua/gromadske-obgovorennya-21-59-58-02-12-2020/(в розділі «Для громадян»/ «Громадські обговорення») – 13.08.2021 року; Дата подання Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення на офіційному веб-сайті Полтавської районної державної адміністрації, електронний ресурс, адреса посилання:  https://poltava-rda.gov.ua/gromadske-obgovorennya-21-59-58-02-12-2020/ (в розділі «Для громадян»/ «Громадські обговорення»), – 06.09.2021року. Публікація повідомлення в газеті «Вісті» та в газеті «Зоря Полтавщини». Строк громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Полтавської районної державної адміністрації.

б) способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій;

в) проведення громадських слухань не заплановано;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Полтавська районна державна адміністрація, за адресою: Полтавська обл., м. Полтава вул. Шевченка, 5 каб. 15.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Полтавська районна державна адміністрація, за адресою: Полтавська обл., м. Полтава вул. Шевченка, 5. Строки подання зауважень і пропозицій – до 06.10.2021.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Полтавська районна державна адміністрація, Полтавська обл., м. Полтава вул. Шевченка, 5 каб. 15.; Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (www.eko.adm-pl.gov.ua).

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – немає необхідності.

додаток

додаток

 

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації

«Детального плану території «Аеропорту-Полтава» по об’єкту «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул.Київська, с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Полтавська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації«Детального плану території «Аеропорту-Полтава» по об’єкту «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул. Київська, с.Супрунівка Полтавського району Полтавської області».

Замовник проекту:Полтавська районна державна адміністрація.

Розробник проекту: КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю».

Підставою для розроблення є Розпорядження №222 Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, від 11травня 2021 року «Про розробку детального плану», Розпорядження № 470 Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, від 23 липня 2021 року «Про внесення змін до розпорядження голови Полтавської райдержадміністрації від 11.05.2021 №222» та Розпорядження № 499 Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, від 13 серпня 2021 року «Про внесення змін до розпорядження голови Полтавської райдержадміністрації від 23.07.2021 №470».

З проектом Детального плану території можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Полтавської районної державної адміністрації, електронний ресурс, адреса посилання: https://poltava-rda.gov.ua/gromadske-obgovorennya (в розділі «Для громадян»/ «Громадські обговорення») в строки: з 13.08.2021 року по 13.09.2021 року.

Адреса за якою можуть надсилатися пропозиції: Полтавська районна державна адміністрація, Полтавська обл., с. Мачухи, вул.Історична,1

Розгляд пропозицій буде здійснюватися в термін з 13.08.2021 року по 13.09.2021 року.

Громадські слухання будуть проведені10.09.2021р.о 10 год. 00 хв. в конференц-залі Полтавської районної державної адміністрації, за адресою: м.Полтава, вул. Шевченка, 5 .

Заплановані інформаційні заходи: прилюдне онлайнекспонування на офіційному сайті Полтавської районної державної адміністрації та презентація проекту під час проведення громадських слухань.

додаток

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування:

«Детальний план території «Аеропорту-Полтава» по об’єкту «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул.Київська, с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області».

 

З метою врахування громадських інтересів при визначенні обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування місцевого рівня, а саме: «Детальний план території «Аеропорту-Полтава» по об’єкту «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул. Київська, с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області»” відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 10 та 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, Полтавська районна державна адміністрація Полтавської області  повідомляє про початок та терміни громадського обговорення для визначенні обсягів стратегічної екологічної оцінки зазначеного документу державного планування.

З матеріалами щодо обсягів стратегічної екологічної оцінки документу державного планування («Детальний план території «Аеропорту-Полтава» по об’єкту «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул. Київська, с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області») можна ознайомитися на офіційному сайті Полтавської районної державної адміністрації, https://poltava-rda.gov.ua/gromadske-obgovorennya (в розділі «Для громадян»/ «Громадські обговорення») та за адресою: м. Полтава вул. Шевченка, 5 каб. 15. Зауваження та пропозиції приймаються також за електроноюадресою: polt_rda@adm-pl.gov.ua.

Строк завершення громадських обговорень (включно) — 23.08.2021 р.

Додаток

Оголошення про проходження громадських слухань «Детального плану території земельних ділянок орієнтовною загальною площею 11.24га з кадастровими номерами 5324085200:00:007:0049, 5324085200:00:007:0032, 5324085200:00:007:0022, 5324085200:00:007:0023 я

Для обговорення громаді надається містобудівна документація «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною загальною площею 11.24га з кадастровими номерами 5324085200:00:007:0049, 5324085200:00:007:0032, 5324085200:00:007:0022, 5324085200:00:007:0023 які розташовані на території Полтавської міської територіальної громади Полтавського району Полтавської області для розміщення адміністративно-складського комплексу» розроблений напідставі розпорядження Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області «Про розробку детального плану» №211 від 11 травня 2021р. Розробник - ФОП Кіріченко А.А.

15:08 13.07.2021

Громадські обговорення містобудівної документації

10.06.2021 року о 10.00 на 3 поверсі в великій залі Полтавської районної державної адміністрації (адреса: вул. Шевченка, 5, м. Полтава)відбудуться громадські обговореннямістобудівної документації – проект «Детальний план території земельних ділянок з кадастровим номером 5324085900:00:009:0021 площею 1.7га; кадастровим номером 5324085900:00:012:0052 площею 0.38га; кадастровим номером 5324081900:00:032:0044 площею 0.2га; кадастровим номером 5324081900:00:032:0045 площею 0.06 га, що розташовані за межами населених пунктів на території Терешківської сільської ради та Полтавської територіальної громади Полтавського району Полтавської області для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства»розроблений відповідно до завдання на проектування та договору №147-01-21 на підставі розпорядження голови Полтавської районної державноїадміністрації №156 від 16.04.2021 "Про розробку детального плану" . Замовник - Полтавська районна державна адміністрація Полтавської області. Розробник – ФОП Кіріченко А.А. Вхід вільний.

11:16 25.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора