Повідомлення про оприлюднення результатів моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, визначених Міністерством розвитку громад на території Полтавського району Полтавської області у 2021

Повідомлення про оприлюднення результатів моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, визначених Міністерством розвитку громад на території Полтавського району Полтавської області у 2021 році

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року №537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю», від 30 червня 2021 року № 668 «Про затвердження Порядку влаштування засобів безперешкодної доступності до об’єктів будь-якого призначення», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 року №285-р «Про затвердження Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю до 2025 року», від 14 квітня 2021 року №366-р «Про затвердження Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»,з метою забезпечення безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення на території Полтавського району, управителями вказаних об’єктів був проведений моніторинг будівель і споруд щодо відповідності вимогам ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

З результамипроведеної роботи можливо ознайомитись за посиланням↓.